Кодекс честі  молодого християнського демократа

           Честь внутрішнє достоїнство, вірність, доблесть, шляхетність

                душі, чиста совість, пошана й повага. Вона є головною коштовністю для

                 християнського демократа, священний обов'язок якого зберігати її в

                 чистоті й бездоганності.

1.      Для нас – справа честі  - бути  дітьми Соборної України, відстоювати торжество принципів християнської моралі, братерства й свободи.

2.      Для нас – справа честі - бути відданими ідеалам християнської демократії, любити Бога, Україну й служити українському народу.

3.      Для нас – справа честі – зберігати сімейні цінності й традиції, піклуватися про своїх батьків і поважати старших.

4.      Для нас – справа честі  - ставитися до інших так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе, бути прикладом для своїх друзів, відповідати добром на зло й любити ворогів своїх.

5.      Для нас – справа честі  - бути гідними своїх великих предків – Володимира Великого – у вірності християнству, Ярослава Мудрого – у любові до знань, Тараса Шевченка – у служінні Україні й своєму народу.

6.      Для нас – справа честі  - працювати так, щоб нам вірили й після нас нічого не переробляли.

7.      Для нас – справа честі -  бути творцями добра й не шкодувати для цього ні сил, ні енергії, ні часу.

8.      Для нас – справа честі  - бути завжди й скрізь готовими прийти один одному на допомогу, жити за принципом – один за всіх і всі за одного.

9.      Для нас – справа честі   - уміти визнавати свої помилки й відповідати за свої слова й свої вчинки.

10. Для нас – справа честі  - бути чесними й правдивими, морально чистими, простими й скромними завжди й скрізь у суспільному та особистому житті.

11.  Для нас – справа честі – надавати допомогу слабким, безневинним й ображеним.

12. Для нас – справа честі - невпинно виховувати в собі дисциплінованість, рішучий характер, волю до перемоги, самовладання, ініціативу, мужність, сміливість, хоробрість.