Результати місцевих виборів 2010р.

25 грудня керівний орган Християнсько-Демократичного Союзу – Асамблея – провів друге своє засідання, присвячене результатам місцевих виборів.

Члени Асамблеї визнали стратегію виборчої кампанії оптимальною з урахуванням об’єктивних і суб’єктивних чинників, які склалися в країні на період підготовки та проведення виборів.

«Результати участі ХДС у виборах, з урахуванням надзвичайно короткого терміну виборчої кампанії та нинішнього організаційно-кадрового стану партії, визнати задовільними та базовими величинами для планування системи заходів з метою розбудови партійної структури і підготовки до парламентських виборів», - йдеться у рішенні Асамблеї.

Крім того, Асамблея змінила символіку партії. За її рішенням виборчий логотип партії був утверджений як постійна емблема ХДС.

Нагадаємо, що за результатами виборів, депутатами органів місцевого самоврядування стало близько 320 представників ХДС. «З одного боку, це менше, ніж ХДС мав у попередній каденції (596 депутатів), разом з тим, ще раз наголошую на тому, що ХДС цього разу брав участь у виборах самостійно, а не у складі блоку, як раніше. Відповідно, враховуючи всі обставини, цей результат видається мені позитивним», - зазначив народний депутат, керівник Центрального виборчого штабу Володимир Марущенко.

За кількістю отриманих депутатських мандатів найкращий результат показали Вінницька обласна організація (109 депутатів), Херсонська обласна організація (71) та Львівська обласна організація (44 депутати).

Результати по областям:
АРК – 2 депутати;
Дніпропетровська – 2;
Житомирська – 4;
Івано-Франківська – 9;
Миколаївська – 4;
Одеська – 2;
Полтавська – 27;
Рівненська – 8;
Сумська – 15;
Тернопільська – 18;
Харківська – 2;
Хмельницька – 30;
Черкаська – 7.

За результати виборів ХДС має: 35 депутатів міськрад, 64 депутата райрад, 17 сільських і селищних голів, 204 депутата сільських і селищних рад.

На сьогодні число документально підтверджених депутатів від ХДС складає більше 300 осіб.