ОСТАННІ НОВИНИ

На Рівненщені відбулось виїздне засідання Головної Ради партії Християнсько-Демократичний Союз.

19 червня у с. Солонів, що поблизу Берестечка на Рівненщені відбулось засідання Головної Ради партії Християнсько-Демократичний Союз. У її роботі також взяли участь члени ХДС, які працюють на керівних посадах у виконавчій владі, в органах місцевого самоврядування та міськими головами. На засіданні Головної Ради були присутні представники ХДС з 21-єї області України, АР Крим, міст Києва та Севастополя, в тому числі і представники Миколаївщини. Перейняти навички роботи старших товаришів змогли активісти Християнсько-Демократичного Союзу Молоді, що разом із своїми наставниками виїхали поклонитись козацьким могилам на місце знаменитої битви під Берестечком де помолились та віддали шану нашим славетним пращурам і заприсяглися робити усе можливе, щоб їхні мрії про вільну і сильну Україну сьогодні стали реальністю

Основним пунктом порядку денного Головної Ради було обговорення питання про політико-організаційний стан в партії та про політичну ситуацію на місцях. Представники обласних організацій партії докладно розповіли про роботу місцевих організацій ХДС, діяльність новообраної влади в регіонах, настрої громадян щодо оцінки перших місяців діяльності президента, уряду та місцевих адміністрацій. Значна частина учасників засідання Головної Ради висловлювала стурбованість тим фактом, що в багатьох областях населення здивоване не системністю роботи нової влади; не справджуються очікування людей на прихід нових, не скомпрометованих та фахових управлінців; представники кучміської влади активно реалізовують себе у нових провладних партіях. Усе це викликає в народу нерозуміння та занепокоєння.

Серед політичних партнерів учасники Головної Ради ХДС в першу чергу називали партії "Батьківщина", УНП, усі інші демократичні та проукраїнські політичні сили. Головною Радою ХДС прийнято рішення про: вжиття протягом наступних двох місяців заходів до політичного позиціонування ХДС; максимальне розширення присутності ХДС в місцевих радах; активізацію роботи з представниками Церков та мирянських організацій. Вирішено наприкінці серпня ц.р. провести засідання Головної Ради ХДС, на якому партія мусить визначитися з перспективами та принципами участі у наступних виборах до Верховної Ради України.


Нехай Ісус Христос вас благословить!

Прес-служба Миколаївської організації ХДС

Пишіть нам