ОСТАННІ НОВИНИ

ЗВІТ

делегації ВМГО ХДСМ про участь в І Міжрегіональному Молодіжному Форумі

 „Південь-Захід: Нас не роз’єднати!”

 

І Міжрегіональний Молодіжний Форум „Південь-Захід: Нас не роз’єднати!” відбувся 9-11 вересня 2005 року в смт Коблево Миколаївської області. Організаторами Форуму виступили ОДА Миколаївської, Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. До участі були запрошені молодіжні організації з вищевказаних областей, а також практично всі навчальні заклади Миколаївської області. Загальна кількість учасників Форуму становила біля 3000 осіб.

ХДСМ представляли делегації з Миколаївської (Голова ООХДСМ Микола Федоров) та Львівської (Голова ООХДСМ Олександр Ружицький) областей, а також Голова ВМГО ХДСМ Едуард Ільїн.

Члени ХДСМ приймали активну участь в тренінгах,  круглих столах, прес-конференціях, спортивних змаганнях  та презентаціях організації.

За оцінками презентація ХДСМ ввійшла в число кращих презентацій Форуму, а презентація ХДСМ ввійшла в матеріали обласного ТБ. Також було надано  інтерв’ю для обласного радіо щодо цілей, завдань та діяльності ХДСМ.

Паралельно відбувалась постійна презентація партії ХДС (прапори, футболки, буклети, газети, наклейки, прапорці) на всіх масових заходах Форуму.

Під час проведення Форуму вдалося налагодити контакти з ректором університету „Україна” Людмилою Матвієнко, завідуючим кафедрою біології педагогічного університету Валерієм Черно, а також закріпити контакти з керівниками управлінь у справах сім’ї та молоді  Львівської та Миколаївської ОДА. Всі контакти відбувалися в контексті визначення можливих форматів співпраці.

 

              Секретар партії  ХДС з молодіжної політики                 Едуард Ільїн

 


Нехай Ісус Христос вас благословить!