* * * * * * *

Шановні брати та сестри!

8 лютого 2012р. ХДС виповнилося 15 років!

Ми переконані, що без цінностей християнської демократії європейська Україна неможлива.

Ми є реформаторами в українській політиці – партія вперше в українській політичній практиці відмовилася від одноосібного керівництва, запровадивши колегіальне управління.

Вітаємо всіх відвідувачів сайту з цим святом!


* * * * * * *

      19 грудня 2011р. Миколаївська обласна організація партії «Християнсько-Демократичний Союз» розпочала акцію «Молитва за Україну».

      Метою заходу є залучення християн, усіх вірян та представників громадськості до спільної щоденної молитви  про Боже благословіння України, про відсутність в Україні політичних, національних, релігійних конфліктів та протистоянь, а також, щоб Бог дав мудрості керівництву країни, народним депутатам, представникам силових структур, простим українцям у вирішенні всіх спірних питань тільки, виключно, мирним шляхом.

        Памятайте , що ми повинні бути християнами не тільки на словах, але й у справах із Духом Святим у кожному серці.

 

* * * * * * *

3-4 жовтня 2011року у місті Миколаїв та у районах області члени партії "Християнсько-Демократичний Союз" привітали вчителів із Святом працівника освіти.

Активісти ХДС подарували вчителям диски народного депутата України Оксани Білозір з підбіркою пісень на шкільну тематику.

Вчителі подякували за подарунки та пообіцяли віддячити народу якісною працею.

 

* * * * * * *

22 вересня у Києві за ініціативою партії Християнсько-Демократичний Союз відбувся Форум християнських політиків «Християнські цінності у глобалізованому світі». У Форумі взяли участь представники християнсько-демократичного руху з понад 12 країн - провідні європейські та українські політики, народні депутати, громадські та релігійні діячі.

Зокрема, Президент Європейського християнського політичного руху (ECPM) Пітер Возу, координатор молитовної групи у Бундестазі Тіло Штайнбрінк, представник ECPM у Південно-Східній Європі Лео ван Дюзбург, Генеральний секретар Федерації католицьких сімейних асоціацій Європи Марія Хілдінгсон, політики із Грузії, Литви, Білорусії, Латвії Росії.

Секретар партії Християнсько-Демократичний Союз Давид Жванія пообіцяв, що Форум християнських політиків та Молитовний сніданок стануть доброю традицією і відбуватимуться щороку.

 

* * * * * * *

Миколаївська обласна та міська організації партії ХДС вітають всіх відвідувачів сайту із Воскресінням Христовим, яке є прообразом майбутнього Воскресіння всіх хто довірив своє життя Ісусу.  Нехай Ісус Христос Вас благословить!

 

* * * * * * *

 

Шановні брати та сестри!

8 лютого 2011р. ХДС виповнилося 14 років!

Ми пройшли довгий шлях, «росли» разом з українською державою, ставали сильнішими. Як тоді, 14 років назад, так і сьогодні ми переконані, що без цінностей християнської демократії європейська Україна неможлива.

ХДС є конструктивною політичною силою, яка ґрунтується на ідеології, а не тільки на яскравих гаслах. Демократичний та європейський розвиток України є світоглядною константою. Проте без об’єднання зусиль усіх громадян це неможливо. Метою ХДС є побудова Об’єднаної країни.

Ми є реформаторами в українській політиці – партія вперше в українській політичній практиці відмовилася від одноосібного керівництва, запровадивши колегіальне управління. Вважаємо, що справжня політична сила – це об’єднання навколо цінностей і програм, а не інтересів лідера. Саме тому ми завжди знаходили підтримку і розуміння в людей.

* * * * * * *

Представництво партії Християнсько-Демократичний Союз у Верховній Раді найближчим часом значно посилиться. Про це під час засідання Асамблеї ХДС 25 грудня 2010р. заявив Секретар партії Давид Жванія.

Сьогодні ХДС у парламенті представляє сім народних депутатів, що входять до групи «Право вибору». Не виключено, що незабаром ще декілька парламентарів із фракції НУНС напишуть заяви про вступ до ХДС.

Тепер найголовнішим завданням партії є підготовка до наступних парламентських виборів: «Ми повинні зробити все, аби самостійно подолати 3-відсотковий бар’єр». При цьому Асамблея ХДС вважає, що дострокових парламентських виборів не буде, а Раду обиратимуть у 2012 році за змішаною системою.

 

* * * * * * *

Шановні брати та сестри!

Керівництво обласної та міської організації партії ХДС щиро дякує Вам за підтримку на місцевих виборах. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами во Славу Господа.

 

*  *  *  *  *  *  *

 

Підсумки жеребкування у обласну Раду:

1. Партія ХДС №18 у виборчому бюлетені.

2. 19.10.2010р. з 20:30 по 21:15 виступи кандидатів на "Радіо Миколаїв".

3. 22.10.2010р. з 20:15 по 20:30 виступи кандидатів на Обласному радіо.

4. 25.10.2010р. з 19:30 по 20:00 виступи кандидатів на Обласному телебаченні.

 

Підсумки жеребкування у міську Раду:

1. Партія ХДС 30 у виборчому бюлетені.

2. 18.10.2010р. з 19:00 по 19:15 виступи кандидатів на "Радіо Миколаїв".

3. 28.10.2010р. з 19:45 по 20:00 виступи кандидатів на "Радіо Миколаїв".

 

Підтримайте нас у своїх молитвах.

 

*  *  *  *  *  *  *

 

11 вересня 2010р. у Київському Конгрес-Холі Президент-Готелю відбувся XIII позачерговий з"їзд ХДС, на якому були прийняті зміни до статуту партії.

Затверджено нову - Колегіальну форму керування партією, яка є новою прогресивною сторінкою у новітній історії України.

Теперішні партійні структури, що створювалися "під вождів", вичерпали себе остаточно та показали свою безпорадність у теперішніх умовах життя.

Партійний "євроремонт" ХДС вирішила розпочати з себе і цим надати приклад всім українським політичним силам.

 

*  *  *  *  *  *  *

Народный депутат от НУНС Давид Жвания официально стал членом партии "Христианско-Демократический Союз" (ХДС).

Как сообщает Агентство стратегических исследований, на заседании Политрады ХДС 17 июля нардеп написал заявления о приеме в ряды этой политической структуры. Оно было удовлетворено руководящим органом партии и отмечено вручением партийного значка из рук председателя ХДС Владимира Стретовича.

Д.Жвания ознакомил новых однопартийцев со своим видением развития партии. По его словам, в ближайшее время ряды ХДС пополнят и другие депутаты Верховной Рады - как уже входящие в группу "Право выбора", так и те, кто только намеревается в нее вступить.

Группа "Право выбора" будет переименована в группу "Христианско-Демократический Союз",  которая уже до местных выборов будет трансформирована в парламентскую фракцию ХДС.

* * * * * * *

24.06.2010р.  Миколаївщину відвідав Голова партії ї ХДС, народний депутат України - Стретович В.М.

Згідно підготовленої Бондаренко В.В. та прес-службою депутата Програми перебування, Володимир Миколайович:

1. Плідно зустрівся з однопартійцями.

2. На «35 каналі» прийняв участь у програмі «Добрий вечір» з Віталієм Міхедою.

3. Відвідав Християнську Церкву «Віфанія» і ознайомився з роботою Християнського реабілітаційного центру при церкві , подякував керівництву церкві і пастору Кравчуку В.Р. за гостинний прийом, домовившись надалі продовжувати багаторічну співпрацю між партією ХДС і Церквою «Віфанія» во Славу Господа і на благо людей.    

  4. Відзвітував перед виборцями Миколаївщини на обласному телебаченні у програмі "Слово депутата" і на обласному радіо.

5. Ознайомився з роботою і досягненнями Миколаївського коледжу преси та телебачення.

6. На ТАК ТВ прийняв участь у програмі "Прес-клуб" на популярну та актуальну тему: «Освіта та корупція в освіті».

* * * * * * *

  Керівництво Миколаївської обласної та міської організацій, члени Рад міста і області, всі Голови районних організацій партії ХДС вітають членів партії ХДС та всіх відвідувачів сайту із Великоднем Христовим !

  Бажаємо всім щедрих Божих благословінь, духовного і фізичного здоров’я та здійснення всіх очікувань. Сподіваємось на подальше наше спілкування та плідну співпрацю во Славу Господа та на благо людей. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

* * * * * * *

     Миколаївська обласна організація партії ХДС з лютого 2010р. розпочала акцію " Віра без діл - мертва!"

     Метою акції є сприяння у оформленні земельних ділянок всіх релігійних громад Миколаївської області у постійне безкоштовне користування.

     На теперішній час декілька релігійних громад області вже звернулись до нас з цього питання та отримали допомогу у підготовці всіх необхідних документів.


* * * * * * *

     2 лютого 2010р. Миколаївську область відвідав Заступник Голови партії ХДС, Голова Державного комітету України у справах національностей та релігій - Решетніков Юрій Євгенович. Програма перебування була дуже насичена.

     Юрій Євгенович разом із Головою обласної організації партії ХДС Бондаренко Вадимом Віталійовичем прийняли участь у засіданні Обласної Ради релігійних організацій із керівниками всіх релігійних громад області та провели плідні зустрічі із представниками національних меншин Миколаївщини.

     Також Решетніков Юрій Євгенович на місцевому " 35 телеканалі " відповів на актуальні питання тележурналистів та розповів про роботу Уряду та Державного комітету України у справах національностей та релігій.

     Крім того, Юрій Євгенович відвідав християнські храми, національні та культурні центри у місті Миколаєві. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!


* * * * * * *


     Миколаївська обласна організація партії ХДС з 30 жовтня 2009р. розпочинає участь у Всеукраїнській загальнопартійній акції «Одягни пов'язку - врятуй родину».

     Члени партії ХДС Миколаївщини звертаються на регіональному рівні до широких кіл громадськості з закликом носити індивідуальні марлеві пов'язки у повсякденному житті на період загострення епідемії для запобігання поширення епідемії по всій території України.

     Кожен член ХДС повинен не тільки роз"яснювати населенню про необхідність застосування профілактичних заходів, а і сам бути прикладом.

* * * * * * *

     3 жовтня 2009р. відбулася обласна звітньо-виборча конференція партії ХДС. Новим Головою Миколаївської обласної організації партії ХДС обрано Бондаренка В.В.

     У конференції взяли участь Голова партії ХДС, народний депутат України, Стретович В.М. та Голова Херсонської обласної організації партії ХДС Калінін І.В.

     Голова ХДС ознайомив партійців з політичною ситуацією в Україні.

     Було затверджено новий склад Ради МОО ХДС та склад ревізійної комісії, обрано делегатів на з"їзд у м.Київ, розглянуто інші важливі аспекти у роботі обласної та міської організацій.


* * * * * * *

 

    12 червня 2009 року на 5-му Членському Конгресі Європейського Християнського Політичного Руху в м. Берн (Швейцарія) нашу партію було офіційно прийнято до складу Європейського Християнського Політичного Руху.


* * * * * * *


    З червня 2009р. за ініціативою члена партії ХДС Лінчаковського Миколи Васильовича та за допомогою Бондаренка В.В та Лінчаковського М.М. було зроблено майданчик для гри в доміно: встановлено великий стіл, дві лавки, тобто зроблені всі умови для пенсіонерів, людей похилого віку та інвалідів. Під час щоденних змагань з учасниками і вболівальниками працюють члени партії ХДС. Вони ведуть роботу з популяризації ідей ХДС та підвищення авторитету - народних депутатів Стретовича В.М. та Марущенко В.С. серед населення міста і області. Багато людей вже схилили свої політичні уподобання на користь ХДС - партії, яка приділяє їм увагу та знаходить нові форми спілкування з людьми.

* * * * * * *

     2 квітня 2009р. міська організація ХДС під керівництвом Бондаренко В.В. провела благодійну акцію - допомогла підготуватись Коларовській церкві до Пасхальних свят! Разом із відвідувачами церкви члени партії ХДС приймали участь у молитовному служінні, а потім прибрали у дворі та на клумбах, покрасили ворота та господарські будівлі.


* * * * * * *

 

    Корабельна районна організація партії ХДС провела благодійну акцію - відвідала дитячий будинок, привітала дітей позбавлених батьківського піклування з Новим роком та Різдвом Христовим, пригостивши їх подарунками з цукерок.

* * * * * * *


    30 листопада 2008р. відбулися установчі збори Корабельної районної організації партії ХДС. Головою Корабельної РО, одноголосно, було обрано Бондаренка В.Ф., було також затверджено склад Корабельної районної Ради. На зборах були присутні Голова обласної організації ХДС - Лінчаковський М.М. та Голова міської організації ХДС - Бондаренко В.В.

* * * * * * *


    Николаевская городская организации партии "Христианско-Демократический Союз" провела благотворительную акцию.

    Николаевскому городскому Детскому спортивному клубу "Мужество" по борьбе самбо и дзюдо сделала WEB-сайт в подарок.

    Сайт создан по инициативе и за материальные средства Колесникова В.Л. - члена партии ХДС.

    Из городского бюджета и из средств клуба не потрачено ни копейки.

    Сайт детского клуба - www.muzhestvo.mksat.net

    Детский спортивний клуб «МУЖЕСТВО» по самбо и дзю-до был создан в 1980 году решением Николаевского горисполкома, одним из первых в бывшем СССР и второй на Украине после г.Харькова.

    На базе клуба работают оздоровительные группы для физически слабых детей, а также 5-6 летних детей ( как подготовительные группы ). В вечернее время работают спортивные секции для взрослого населения. По утрам - группа „Здоровье" и тренажерный зал.

    Воспитанники Спортклуба участвуют во всех чемпионатах и первенствах, начиная со Спортклуба и до Чемпионатов Мира, во всех традиционных турнирах начиная от Спортклуба до международных, на показательных выступлениях в городе, школах и других учреждениях.

    В наше нелегкое время, когда на многое не хватает средств Николаевская городская организации партии "Христианско-Демократический Союз" нашла возможность помочь детскому спортивному клубу, проявив христианскую любовь к ближним, к тем кто действительно с нами рядом.

    Создание сайта для ДСК "Мужество" показывает, что "Христианско-Демократический Союз" партия христиан не только по названию, но и по своей сущности. Потому что дела почти всегда показывают больше чем слова.

Нехай Ісус Христос Вас благословить!