ПРОРОЧЕ СЛОВО 2010

"Глядіть, не відвертайтеся від того, хто промовляє. Бо як не втекли від покарання вони, що зреклися того, хто звіщав на землі, то тим більше ми, якщо зрікаємося Того, Хто з неба звіщає" (Євреям 12:25)

І нині, народе Мій, ось слідкую за тобою і бачу, як іноді ти приходиш стомлений, перевантажений і не маєш тієї сили і тієї радості, щоб велично прославити Мене і подякувати. І як важко тобі почати молитися, і почати славити Мене — чому, народе Мій? Адже Я є твій Господь, Який є Велика Любов, Котрий про тебе дуже піклується, живить, гріє, одягає і доглядає щодня — кожної хвилини і кожної миті. І я завжди бачу, в чому ти маєш нужду, і допомагаю, і допомагаю. Скільки, народе Мій, Я до тебе розмовляю і весь час хочу, щоб в твоєму розумі сталося це розуміння і проникливе засвоєння того, що Я кажу тобі, щоб воно засвоїлося в часі, і щоб суєта земна — вона не обтяжувала тебе і не віддаляла від Мене.

Народе Мій, як потрібно зараз тобі наблизитися, як потрібно зараз тобі мати цю силу від Мене. А іноді Я бачу, який безтурботний ти і як мучиться Моє серце, коли, скільки тобі показую і розказую всебічно і багатогранно, і показую, що це час, коли потрібно піклуватися і дуже зміцнюватися в молитві, і збільшитися у ревнощах, щоб сталося велике очищення в серці твоєму, і в розумі твоєму. Адже, народе Мій, ніщо нечисте — воно не увійде в Небо, і ніщо нечисте не дасть тобі наблизитися до Мене. І це стоятиме, як велика перешкода між тобою та Мною для того, щоб ти як в стіну стукав і не буде відповіді. І іноді ти цього не розумієш, народе Мій, і все так саме продовжуєш йти, а ворог дає тобі це нерозуміння в розум, а від цього сумує серце Моє. І Я весь час сурмлю і тут весь час не вщухаючи Мій голос — він звучить і дзвенить — голос Духа Святого, щоб пробудити тебе і щоб збудити в тобі чистий сенс. Щоб ти розумів: чому ти йдеш і куди ти йдеш, що ти отримав і за що ти це отримав. Щоб ти дужче прийшов до тями і побачив, яка велика ціна була заплатою за кожного для того, щоб ти мав спасіння і навіть для того, щоб ти сидів тут. Адже, який Я — Великий і Дивний, Я дав тобі сили, Я дав тобі здоров’я, Я дав тобі бажання і привів тебе на це місце. Тобі здається: „Все це просто так!”, ввійшло воно в тебе в звичне і притаманне.

Народе мій, не звикай до такого, до чого не годиться тобі звикати, а все більше і більше пильнуйте й пильнуйте, проси у Мене сили. Якщо зараз не накопиш цієї сили, якщо зараз не запасешся — не зможеш потім її брати, коли не буде де брати, коли треба буде віддавати те, що було в тобі. Якщо зараз не наїсися — не буде у тебе того запасу олії, і не зможеш їсти, не зможеш мати те, що ти так хотів мати. Але вже не буде того часу і не буде тієї можливості, і багато-багато будуть благати і жаліти за тим часом, та не повернеш те, що вже пішло. Народе Мій, хіба можна наздогнати вітер? А Я кажу тобі, як ти намагаєшся наздоганяти марноту, бо все, що на цій землі  — воно як гонитва за марнотою і як за вітром, як за горизонтом — приходиш а його немає. Я кажу тобі, народе Мій, Я є твій Господь, що показав тобі спасіння і показав тобі справжнє і цілюще, і життя Своє показав і майбуття показав, і надію показав. І Я не те, що кажу просто, але Я приходжу дією Своєї благодаті: розкриваю всі твої нариви, очищаю, викриваю тебе день за днем для того, щоб ти збадьорився і змінився. Народе Мій, бо настане час, до якого ти навіть не завжди готовий, і цей час — навіть не входить в твій розум, коли Я застерігаю і кажу тобі. Це тому, що ця свобода теперішня тебе розслабила, і ти думаєш, що вона дуже довго буде, тому що так відклалося в твоєму серці, і в розслабленості твоєї плоті так відклалося. Це тому, що плоті вдалося багато чого завоювати у твоєму серці і у твоєму розумі, у свідомості і в розумінні, які цілковито відмінні від того, як Дух Святий поведе тебе. І Я кажу тобі, перемагай Духом Святим всі бажання плоті, тому що в цей останній час дуже потрібна велика сила, потрібне велике пильнування і потрібно особливо молитися.

Народе Мій, Я кажу тобі, хвилі і хвилі — вони не будуть просто, і Я не попереджаю тебе просто, вони піднесуться і вони знесуть, і відбудеться  як оком мигнути це все. Ти навіть не встигнеш схаменутися, як все це відбудеться, народе Мій. І тому тобі потрібно не спати кожної миті, всякої миті ти повинен підносити молитви, просити захисту великого, щоб Я тебе охороняв, і оберігав. Бо ця свобода, і Моя милість, і Моє благословення — це заколисує і заколисує твій розум і твою свідомість, і навіть твою бадьорість. Ти звик до Моїх милостей, народе Мій, ти надто звик до Моїх милостей. Бо Я є Господь велелюбний. Люблячий і Дбайливий Батько і все даю тобі, щоб ти Моє благо відчув, і милість Мою відчув. І тому Мої потоки — вони ллються, і Я — як Годувальник Дбайливий годую тебе, одягаю і грію. Тому що ти — Мій народ, і Я тебе вибрав за милістю Своєю, і веду тебе Своєю Міцною рукою, і хочу, щоб ти все більш збадьорився і виправився. Бо якщо ти будеш виправлятися і очищатися, то Я буду ще більше та більше тебе оберігати ще більш і більш буду тебе захищати, ще більше буду наповнювати великою силою Духа Святого. Як тобі потрібна велика сила від Мене, щоб ти міг перемагати все те гріховне, все те плотське і всі ті похоті, які напливають і напливають на розум твій і на душу твою, а інколи і на серце твоє. І як ворог перевантаженням хоче заполонити серце твоє, щоб ти не мав радості, щоб у тебе було все монотонно, одноманітно і день за днем йде, і наче нічого не змінюється — як течія в річці, застояна, де застійна вода. А Я кажу тобі, народе Мій, Я є Бурхливий Дух Святий, Який невпинно і невпинно бурхає і бадьорить. І на цьому місці Я виливаю силу Духа Святого і кажу тобі, якщо ти в цей потік будеш входити і входити, якщо ти віддаси своє серце, а якщо ти ревнуватимеш — Я буду змінювати усе в твоєму серці, Я буду змінювати все в твоєму розумі, Я буду показувати і піднімати тебе. Попроси, народе мій, щоб Я відкрив тобі духовне вухо, щоб Я тобі відкрив духовні очі, щоб ти чув Мій голос і бачив своїми духовними очима і все усвідомлював і розумів. Бо якщо будеш дивитися мирськими очима і земними очима — вони тобі будуть показувати все цілковито протилежне, що буде віддаляти від Мене, а не наближати до Мене. Тому кажу тобі, народе Мій, у цім останнім часі ти дивишся навколо, і тобі здається, що ти знаходишся у Моїй руці — як у оазисі. Так, ти знаходишся в оазисі, тому що це Моя велика милість і Моя велика милосердна рука.

Настане час, коли Я випробую тебе на вірність, і Я буду бачити, як ти Мені багато говорив про свою любов, багато-багато Мені обіцяв, і ось тоді Я буду бачити: де твої обіцянки, де твоя любов і де твоя вірність. Якщо ти так собі забіжиш до Мене, і покажешся Мені, що ось ти прийшов; якщо ти не будеш у Слові, як Я хочу, щоб ти перебував; якщо ти не любиш Слово, щоб воно було для тебе життям, щоб воно розчинялося в тобі, і було живим; якщо ти просто забіг мимохідь, і на молитві не забув попросити, щоб Я захистив тебе, і ти дав Мені всі завдання і всі розпорядження Мені і визначив, всі навіть по поличках розклав правильно, що Я повинен тобі зробити в життю цього дня, усе ти розподілив правильно, а сам повернувся й побіг. А Я кажу тобі, народе Мій, зупинись і стрепенись, зупинись і прослав мене, зупинись і зрозумій, що Я є Господь, що знає хід твоєї думки. Ти ще не прокинувся — твої мислі вже міркують, твій мозок — він не спить. Народе Мій, ти повинен розуміти, і навіть уві сні він працює, і в твоєму мозку рояться думки, як туман. І Я захищаю Своєю Міцною рукою й від багатьох-багатьох оберігаю, щоб вони не спричинили дій в твоєму житті. Народе Мій, і ось ти відкриваєш очі і встаєш, а Я вже — як Люблячий Батько приготував для тебе захист. Бо Я знаю, що ти не досконалий, народе Мій, ти не можеш зрозуміти, що Я є Велика Досконалість, що Я всім володію: одночасно Духом Святим і одночасно правлю Духом Святим всюди по обличчю землі. А чи замислювався ти коли-небудь, народе Мій, що Дух Святий зараз по усім обличчю землі керує і управляє всім, і також керує твоїм життям і твоїм розумом, твоїм помешканням?

Народе Мій, Я знаю, що на благо і як Я хочу, щоб ця добрість, що Я хочу тобі дати, щоб вона полилася потоком благословляючим. Щоб багато відповідей прийшли до твого дому, щоб дуже-дуже зміцнилася віра твоя. Бо Я бачу, як в зовсім не важливім і в зовсім непотрібному перед обличчям Моїм ти копошишся і порпаєшся, ти — як мураха порпаєшся. Але хочу тобі сказати, народе Мій, подивися на мурашник — він виступає струнко і славно, і слухняно мурашка слухняна, але ти не завжди буваєш слухняним. А Я кажу тобі, подивися, як тваринка буває слухняною Мені; подивись, як вони всі в Ковчег увійшли і були слухняні Мені, але людина не була слухняною, і вона так і залишилася такою ж твердою і до цього дня. Я хочу, народе Мій, щоб ти не був твердим, бо Я є Господь, що дуже придивлявся до тебе і вибрав тебе — нічого не значуще і не мудре, щоб засоромити мудрих, і будуть мудрі осоромлені, народе Мій. І Я буду допускати тобі різноманітні ситуації подарував тобі силу, і Духа Мого?

Отже, народе Мій, Я бажаю, щоб ти не схиляв свою голову під тягарем і під ярмом земним, а щоб ти дивився на мене, шукав лиця Мого, і шляхів Моїх. Чому багато-багато хто блудять на дорогах?  — говорить Господь. — Тому що нехтують Словом Моїм і не можуть бачити часто дорогу Мою — вузеньку стежку, вистраждану, — говорить Господь. Отже, народе Мій, не гріши в очах Моїх, не допускай жодного нарікання і не звеличуй себе над ближнім своїм, говорить Господь, щоб не сталося запеклим серце твоє, бо від серця — і уста твої говорять і думки твої так же мислять. А Я хочу, щоб ти був співчутливий, народе Мій, щоб ти був милосердним, люблячим. Виконай волю Мою, народе Мій, бо не тільки тобі славити Мене належить, але і являти справами своїми славу Мою на цій землі для того, щоб ближній твій — він побачив Мене — Бога твого!

Отже, народе Мій, розширюй своє серце переді Мною і шукай обличчя Мого завжди, не відводь очей своїх, не опускай голову свою від суму й утисків. Адже як трудно тобі позбуватися цих гріхів. Багато чого не бачиш і багато чого не хочеш бачити, і від цього багато маєш страждань, і маєш багато печалей, маєш багато труднощів, говорить Господь, І блукаєш і блукаєш, іноді стежками чужими і коли виходиш на правдиву стежку, не можеш йти швидко, тому що дуже виснажений тим, що блудиш по нетрях. Я казав вже не раз: “Церкво Моя, щоб ти зреклася ідолів"; Я казав тобі не раз: "Церкво Моя, щоб ти дивилася і доглядала, і виховувала дітей у Слові Моїм". І Я нагадую, і нагадую, народе Мій, ти чого заграєш з дияволом? Як багато хто в серці своїм кажуть: „Нічого не буде — у інших же нічого не відбувається!”. А Я є Господь, і прийде час, коли ти будеш бачити помсту велику — каже Господь. Тому попереджаю ще раз і ще раз, народе Мій, будь слухняний Богу твоєму і слухай наказів Моїх, і не порушуй їх, якщо ти хочеш мати благословення і донести спасіння. Бо у диявола є багато методів для того, щоб ти відступив і щоб ти більше не прийшов до Мене; в нього є багато розваг і захоплень, щоб ти захопився і забув про свого Творця. Отже, кажу тобі, народе Мій, прославляй Ім’я Моє не тільки устами, але й серцем своїм, і своїми справами, — говорить Господь, і з розумом завжди шукай Мене, і  розмовляй зі Мною для того, щоб розум твій не займався чужим. Бо від чужого поселяється до нутра твого жорстокість, бо від чужого поселяється до нутра твого гордість, бо від чужого — принижується Мій Дух. А ти не принижуй Духа Мого, бо, народе Мій, Я подарував тобі багато благодаті; Я зробив багато подарунків для тебе і ще скільки зроблю не знаєш і не здогадуєшся навіть. Бо Я буду випробовувати і очищати Церкву Свою, але кажу тобі й кажу ще, як багатьом піде на користь і як багато хто стрепенуться і прокинуться. І як багато хто наблизиться до Мене, і як багато хто буде у страху ходити, якого зараз не мають.

Отже, народе Мій, стій переді Мною — як належить тобі стояти в Дусі та в правді та вклоняйся Мені і дуже голоси. І не соромся переді Мною плакати, і не соромся  переді Мною благати. Бо Я є Господь, Який родився в нутрі твоїм — дорожи цим вродженням, народе Мій, і зростай і зміцняйся в Мені — в Богові твоєму. А, Я є Бог — все Такий же Живий і все Такий же Вірний, і Я слідкую за серцями відкритими і праведними, Я слідкую за ними, завжди і благословляю їх особливо. Тому слідкуй за серцем своїм, народе Мій, і зважуй серце своє на вазі справедливості, на вагах істини за Словом Моїм. І якщо ти будеш слідкувати і зважувати серце своє — Я ніколи не відступлю, і Я буду поруч, і Я покажу тобі, що не так воно. Адже Я — Господь є Утішаючий, бо Я — Господь Викриваючий. Я є Бог, Я — Досконалість, а ти признавай це, народе Мій, щодня з ранку і до вечора, з вечора і до ранку.

Отже, скажу ще тобі, щоб не було тобі в тягар служіння і поклоніння Мені — Богу Живому, щоб Я не бачив цього невдоволення й нарікань в серці твоєму. Бо зовні — ти посміхаєшся, а всередині — як іноді не хочеш йти до Дому Мого, як іноді не хочеш йти поклонитися Мені — Богові твоєму, як тобі іноді за тягар і ти втомився. Народе Мій, бійся дуже такого стану, щоб ти не заснув і не охолов, і щоб я не втратив Духа Мого, щоб ти не був теплим і остудженим. Бійся дуже заснути, народе Мій, ти дуже працюй над собою, говорить Господь, потужно твори працю великих молитов за душу свою. Бо мало молитов — як мало молитов у помешканнях, як мало гарячих молінь, говорить Господь, все ніколи і, все суєта у народу Мого, все лінощі або мало часу, говорить Господь, бо вже втомився так, що не має сил зігнути колін. Згинай коліна, народе Мій, і разом з колінами своїми, схили серце своє, і впокори його дуже. Адже Я — Господь, Я буду багато перетоплювати та змінювати в тих, хто благає і просить. Бо Я знаю гріхи твої, народе Мій, і знаю, що ти недосконалий, але ти ж подивися, народе Мій, як Я дивлюся на тебе. Подивися, народе Мій, наскільки ти ненавидиш гріхи свої, наскільки ти благаєш і просиш, щоб позбавитися від них? І багато-багато хто серед вас, говорить Господь, вони миряться з цими гріхами і кажуть: „Не можу звільнитися!” Тому й не можеш, — говорить Дух Святий, тому що не прагнеш, і тому що любо тобі, і плекає цей гріх в серці твоєму, і тому що не вважаєш його таким особливо страшним гріхом.

А Я нагадаю тобі, народе Мій, що не ввійде до Осель Моїх ніщо нечисте, віддане гидоті. Так подивися і заглянь до серця свого, народе Мій, як стоїш перед лицем Моїм, як ходиш, наскільки вірний ти і які стопи твої — чи вони твердо стоять? Чи впевнений ти у тому, що в завтрашньому дні, якщо все тобі відмовлять на цій землі — ти не впадеш, а кликати будеш до свого Бога? Бо Я Господь багатьох  випробую і цим! — Хай так буде.

07.01.2010р.