Заява стосовно ЄЕП

договору про єдиний економічний простір

Партія Християнсько-Демократичний Союз виступає з протестом проти підписання договору про єдиний економічний простір з Росією, Білоруссю й Казахстаном.

Християнські демократи України зроблять усе можливе для того, щоб не допустити втрати економічної і політичної незалежності нашої держави. Сьогодні ця загроза реальна, як ніколи за роки нашої незалежності. Антидержавна політика президента Кучми і його олігархічного оточення спрямована на перетворення України в колонію іншої держави.

Для досягнення своєї мети злочинний режим приховує від українського народу зміст цього договору. Робиться усе можливе, аби люди довідалися про ЄЕП якомога менше. Влада розраховує обдурити людей, передусім на Сході України, стверджуючи те, що головний сенс угоди – це зміцнення дружніх та економічних зв'язків із сусідніми державами, яке принесе Україні зростання торгівлі й економіки, створення нових робочих місць.

Створення ЄЕП означає, що українська економіка опиниться в руках російських олігархів, адже в ЄЕП буде створено наддержавний орган управління, рішення якого будуть обов'язкові для виконання Україною. 80% голосів у цьому керівному органі належатимуть Росії як найбільшій державі, а Україні – тільки 10%. Зрозуміло, що Росія зможе прийняти будь-яке вигідне для себе рішення, а Україна буде зобов'язана його виконувати. Російські чиновники вже заявили, що в рамках ЄЕП Україна не буде одержувати газ і нафту за тарифами, що діють у самій Росії, як це обіцяють лобісти ЄЕП в українському уряді, а це означає, що українські товари не зможуть витримати конкуренції з дешевшими російськими товарами. Створення нових робочих місць, зростання торгівлі та економіки відбудеться тільки в Росії, а в Україні збільшиться число безробітних і непрацюючих підприємств.

Вступ до ЄЕП зробить неможливим вступ України до єдиної Європи. Для порівняння: ринок Росії за розміром такий, як ринок маленької Бельгії. Навіть якщо ми отримаємо доступ на цей російський ринок, то втратимо ринок Євросоюзу, який у 40 разів більший від російського.

Створення ЄЕП і ті негативні наслідки для України, до яких він призведе – передусім спад української економіки і погіршання рівня життя населення через деякий час спричинить зростання антиросійських настроїв у нашій державі. Християнські демократи вважають, що створення ЄЕП не має нічого спільного з добросусідськими стосунками і дружбою між двома слов'янськими народами. Цей союз потрібен тільки російським та українським олігархам, котрі, боючись перемоги демократичного кандидата на президентських виборах, готові вчинити  національну зраду для того, аби  з іноземною допомогою зберегти свою владу та уникнути відповідальності за скоєні ними злочини.

ХДС вимагає, щоб народові України було надано повну й відкриту інформацію, пов'язану із підписанням угоди про єдиний економічний простір і його наслідками для української економіки. Демократичні сили України мають об'єднати свої зусилля для протидії антидержавним силам. Злочинні плани повинні бути зірвані.

Прес-служба партії
Християнсько-Демократичний Союз

Пишіть нам